Home Collection
Fashion
Arts&Graphics
Industrial Products
 
Interior Design&Architecture Blog About Us Contact  
 
Gizlilik Politikası
 
 
 

 

 
Gizlilik Politikası

www.designroomgroup.net internet sitesine girmeniz ve/or işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

www.designroomgroup.net internet sitesine girmeniz ve/or işbu internet sitesini ve/or işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/or dolaylı maddi ve/or manevi menfi ve/or müsbet, her türlü zarardan her nam altında olursa olsun DESIGNROOMGROUP yöneticileri, çalışanları sorumlu tutulamaz.

DESIGNROOMGROUP hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/or ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/or çıkarabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dökümanlar DESIGNROOMGROUP mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/or diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. İşbu internet sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanıcılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında v.b. form ve/or dökümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalanabilmeniz, ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz, bunlara ilişkin bir kısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların lojistik hizmetlerini DESIGNROOMGROUP adına yerine getirmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

DESIGNROOMGROUP kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde or (a) yasal gereklere uygun hareket etmek or DESIGNROOMGROUP'a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) DESIGNROOMGROUP'un ve işbu internet sitesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

DESIGNROOMGROUP işbu internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

DESIGNROOMGROUP, işbu Gizlilik Sözleşmesi'nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/or ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir or iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için info@designroomgroup.net e-posta adresinden or +90 212 265 38 95 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

 
   ® 2012 www.designroomgroup.net